Oferta hurtowni srebra

Oferta hurtowni srebra

23 grudnia 2020 Wyłączono przez Kamil

Jednym z najbardziej popularnych obecnie rodzajów biżuterii jest ta, która wykonana została ze srebra. Ceniona jest za elegancję, srebrzystobiały połysk, styl. Przez lata wypierana była przez biżuterię złotą, ale obecnie przeżywa prawdziwy come back. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że hurtownia srebra to miejsce, które warto odwiedzić.

Stosowane rodzaje srebra

Srebro jest materiałem jubilerskim, który wykorzystywany jest od lat. Jego największym atutem jest wyjątkowy połysk. Najcenniejsze i najbardziej wartościowe jest srebro próby 999, które charakteryzuje się jednak wysoką plastycznością. W efekcie nie nadaje się do produkcji biżuterii. W jubilerstwie wykorzystuje się srebro z domieszką miedzi. To próby 925 zawiera niecałe osiem procent tego pierwiastka, zaś to mające próbę 875 zawiera go trochę ponad dziesięć procent. Aby być pewnym, ile srebra znajduje się w wybranej biżuterii, należy sprawdzić cechy probiercze. Są to specjalne znaki umieszczone na biżuterii ważącej ponad pięć gramów. Mają one określony wygląd. Wizerunki polskich cech probierczych opublikowane są na stronie internetowej Głównego Urzędu Miar. UWAGA: jeśli jubiler przekonuje nas, że pierścionek waży sześć gramów, wykonany został ze srebra, ale nie ma na nim cechy probierczej, można być pewnym, że mija się z prawdą.

Co w swojej ofercie ma hurtownia srebra?

Oferta hurtowni srebra jest naprawdę imponująca. Klienci mogą wybierać między srebrnymi kolczykami, pierścionkami, wisiorkami, łańcuszkami. Ciekawą propozycją jest srebrna biżuteria poddana procesowi oksydacji, który sprawia, że srebro nabiera ciemnej, antycznej barwy. Osoby, którym zależy na tym, by srebro dłużej zachowało swój wyjątkowy połysk powinny zdecydować się na biżuterię ze srebra rodowanego. Stawiając na nią, należy jednak pamiętać, że warstwa rodu ściera się. Czyszcząc taką biżuterię, należy więc zachować szczególną ostrożność.

Popularność biżuterii srebrnej nieustannie rośnie. Trudno obecnie znaleźć kobietę, która w swojej kolekcji biżuterii nie ma przynajmniej jednego srebrnego łańcuszka. Hurtownia srebra przeżywa więc obecnie swój wielki rozkwit, oferując coraz to ciekawsze modele biżuterii.